O nas

Od prawie 20-stu lat firma Romark działa w szeroko rozumianej branży opakowań i artykułów przemysłowych, któremu towarzyszy motto – „różne produkty jeden dostawca”.
W wyniku dynamicznego rozwoju i wejścia na rynek hurtowy Polski i zagraniczny w 2009 roku, dokonaliśmy zmiany formy organizacyjnej i tak powstało Podlaskie Centrum Opakowań Romark Sp. z o.o. jako wyodrębniona część Przedsiębiorstwa Produkcyjno Handlowo Usługowego Romark Marek Romaniuk.
Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, wymaganiom rynku, również aby podnieść konkurencyjność firmy, nieustannie podejmujemy nowe wyzwania w postaci nowych gałęzi produkcji.

Działalność firmy opiera się na trzech płaszczyznach:
Produkcja:
Folii HD i LD – w postaci taśm, rękawów i półrękawów:
– reklamówek, torebek, woreczków i worków także na śmieci,
– woreczków z folii PP na wyroby piekarnicze.
Drukarnia flexo – druk na folii i na papierze na roli – w większości nadruk indywidualny klienta.
Drukarnia offsetowa – drukowanie katalogów, folderów, ulotek, broszur, książek, kalendarzy, gazetek, etykiet, papierów pakowych – kompleksowe rozwiązania od projektu do wykonania.
Parafinowanie papieru.
Konfekcja – folii stretch i folii spożywczych PE.
Handel:
Artykuły dla biura – papier ksero i komputerowy, tonery, segregatory, koperty, skoroszyty, markery itd…
Artykuły i opakowania dla sklepów, piekarni i ciastkarni, masarni – rolki do kas i wag, papier pakowy folie spożywcze PVC i PE, kartony i pojemniki OPS, PET i PP, ręczniki Z-Z i na roli, torebki papierowe.
Artykuły i opakowania dla przemysłu, budownictwa i rolnictwa – folie stretch, ochronne, budowlane, pęcherzykowe, samoprzylepne, dachowe, do sianokiszoniki i pryzm, siatki, kaptury, tektury i kartony taśmy samoprzylepne, spinające PP, PET i WG zapinki i spinacze, urządzenia i maszyny, itd…
Chemia gospodarcza – środki i sprzęt do czyszczenia, środki zapachowe, ścierki, zmiotki, mopy itd…
Usługi:
Nadruk flexo na folii i papierze na roli i w arkuszach, kopertach, długopisach.
Powlekanie, cięcie, przewijanie, konfekcja.
Transport.

Spełnianie oczekiwań Naszego Klienta i reagowanie na jego potrzeby są naszym wyzwaniem, tóre napędza rozwój i podnosi jakość naszych usług.